Рішення
Обладнання
Каталог ПЗ
Ціни
КОНТАКТИ


VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи NeoGate
IP-АТС 3CX
Конференц-телефони Konftel
IP-телефони Yealink


ГОЛОВНАПро КОМПАНІЮКОНТАКТИ    
  Тел.: (044) 237-1018 (063)237-1018; e-mail: sales@rgc.kiev.ua

  IP-АТС, Call-центр, Відеоконференції, Аудіоконференції
  IP-GSM-шлюзи, IP-телефони, VoIP-шлюзи, Конференц-телефони

  IP-телефонія IP-АТС (IP PBX) Call-центр Відеоконференцзв'язок Каталог обладнання Придбати   

IP-телефонія.


В даний час практично не існує таких організацій, які не потребують дзвінків за межі місцевої телефонної мережі. Як мінімум, необхідний зв'язок між декількома територіально розподіленими офісами однієї компанії, що рівносильно міжміському/міжнародному дзвінку. Тому, не дивлячись на тарифи на переговори, що знижуються, надмірне користування телефонною мережею у більшості організаціях не зменшує суму рахунків за телефонні переговори. За допомогою технології VoIP (Voice-over-IP, IP-телефонія), підприємства мають можливість суттєво скоротити витрати міжнародного телефонного зв'язку та на переговори між офісами.

Переваги технології VoIP(Voice-over-IP, IP-телефонія):

  • Значне зниження витрат на міжнародний зв'язок;
  • Безкоштовні дзвінки між офісами та підрозділами компанії;
  • Звільнення міських телефонних ліній від міжнародних переговорів дозволить легше додзвонюватись до Вас вашим партнерам;
  • Можливість практично необмеженого підключення додаткових ліній;
  • Вищий захист розмов від прослуховування;
  • Роумінг у будь-якій точці світу – можливість здійснювати дзвінки з будь-якої точки світу за фіксованими тарифами за допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення (Ethernet-телефон, USB-телефон, навушники з мікрофоном);
  • Можливість реалізації незалежно від наявності офісної АТС. Має значення лише наявність доступу до Інтернету;
  • Централізоване керування всією телефонною мережею підприємства.

Найпопулярніше застосування IP-телефонії – це підключення до оператора IP-телефонії для здійснення міжнародних та міжміських телефонних дзвінків за нижчими тарифами.

У той же час комплексні проекти з використанням IP-телефонії дозволяють компаніям суттєво знизити витрати не лише на міжнародні дзвінки, а й на міжміський зв'язок та на дзвінки на номери мобільних операторів. Приклад одного з таких комплексних проектів, реалізованих нашою компанією, тарозрахунок економічного ефекту від впровадження корпоративної телефонної мережі з застосуванням технології IP-телефонії Ви знайдете за цим посиланням .

Варіанти використання IP-телефонії для зниження витрат на зв'язок:

Встановивши в офісі VoIP-шлюз та підключивши до нього Вашу офісну АТС, всі співробітники Вашого офісу зможуть скористатися послугою дешевого міжнародного телефонного зв'язку. Дзвінки здійснюються, як завжди, тільки замість набору 9 і виходу на міську(звичайну) телефонну лінію, потрібно буде набирати іншу цифру (цифри) для доступу до VoIP-шлюзу, і далі, почувши в трубці довгий гудок, набирається телефонний номер, як і за звичайного міжнародного телефонного зв'язку (8-10-код країни-№телефону).

IP-АТС - це не тільки сучасна офісна АТС, але й можливість організувати корпоративну телефонну мережу з безкоштовними дзвінками між філіями або систему уніфікованих комунікацій для компаній, співробітники яких часто виїжджають до різних міст чи країн. Використання IP-телефонії забезпечить безкоштовні дзвінки між Вашими офісами та співробітниками.

VoIP-GSM-шлюз дозволяє знизити витрати на дзвінки на мобільні номери по Україні. Якщо встановити gsm-шлюз із сім-картами всіх мобільних операторів, то дзвінки з офіси на мобільні тарифікуватимуться за дешевими внутрішньомережевими тарифами.

Додаткові можливості та послуги IP-телефонії.

Дешеві міжнародні дзвінки – це найочевидніша, але далеко не єдина послуга, яку можна реалізувати за допомогою технології IP-телефонії. За допомогою технології IP-телефонії можна реалізувати цілий набір нових комунікаційних послуг. Серед послуг IP-телефонії, які пропонує наша компанія, можна виділити такі:

Більш докладну інформацію про рішення IP-телефонії, що пропонує наша компанія, Ви зможете знайти в розділі "Рішення" нашого сайту.

Програмна IP-АТС 3CX Phone System
IP-АТС 
Grandstream
IP-DECT системы Snom
IP-АТС 
Yeastar
Cisco Registered Partner
VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи Openvox
Конференц-телефони Konftel
VoIP-телефони Yealink
© "РГЦ"