Рішення
Обладнання
Каталог ПЗ
Ціни
КОНТАКТИ


VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи NeoGate
IP-АТС 3CX
Конференц-телефони Konftel
IP-телефони Yealink


ГОЛОВНАПро КОМПАНІЮКОНТАКТИ    
  Тел.: (044) 237-1018 (063)237-1018; e-mail: sales@rgc.kiev.ua

  IP-АТС, Call-центр, Відеоконференції, Аудіоконференції
  IP-GSM-шлюзи, IP-телефони, VoIP-шлюзи, Конференц-телефони

  IP-телефонія IP-АТС (IP PBX) Call-центр Відеоконференцзв'язок Каталог обладнання Придбати   

Підключення телефонних номерів через мережу Інтернет (SIP-номер, DID-номер)

Наша компанія пропонує Вам підключити один або кілька телефонних номерів через Інтернет (SIP-номер або DID-номер). Номери можуть бути різних міст України (Київ, Харків, Одеса і т.д.), а також із різних країн світу (Росія, Європа, США та ін. країни).

Підключення міського номера, наприклад, Київського дозволить Вам вирішити проблему з телефонізацією офісу навіть за відсутності технічної можливості прокладання нових комунікацій. Телефонний номер або кілька буде надано Вам по виділеному каналу доступу до Інтернету. При цьому ми надаємо одноканальні, так і багатоканальні (серійні) номери.

Основна перевага даного рішення - Ви легко зможете "перенести" всі телефонні номери, підключені IP-мережею, при переїзді в новий офіс. Таким чином, Ви не втратите клієнтів при зміні офісу.

Підключення телефонних номерів різних міст дозволить Вашим клієнтам з різних міст України та світу легше та дешевше дзвонити до Вас. Наразі для підключення через інтернет доступні номери практично всіх великих міст України та інших країн.
Це рішення також може бути актуальним для call-центрів компаній, що працюють із клієнтами по всій Україні, наприклад, для інтернет-магазинів.

Підключення телефонних номерів різних країн дозволить Вам відкрити "віртуальне" представництво в інших країнах, клієнти будуть дзвонити на номер своєї країни, а дзвінки прийматиме Ваш офіс в Україні.
Також це рішення дозволить знизити витрати на телефонні дзвінки до інших країн..

Також ми можемо запропонувати рішення щодо підключення мобільних номерів GSM-операторів України за допомогою VoIP-GSM-шлюзу.

Для отримання SIP-номера Вам необхідно мати з'єднання з Інтернетом по виділеній лінії. Якщо ж у Вас немає інтернет-підключення, наша компанія може запропонувати Вам різні варіанти підключення до мережі Інтернет високошвидкісними каналами по всій Україні.

Можливі наступні варіанти пристроїв IP-телефонії для підключення міських номерів через інтернет:

 • VoIP-шлюз – цей пристрій з одного боку підключається до локальної мережі (інтернету), а з іншого до нього можна підключити або звичайні телефони (факси, радіо та DECT-телефони), або офісну АТС .
 • IP-телефон – спеціальний телефон, який підключається до локальної мережі (інтернету). У цьому випадку Ви отримаєте повноцінний цифровий телефон.
 • Комп'ютер з гарнітурою – Ви зможете користуватися повноцінним телефонним зв'язком на Вашому комп'ютері.
 • IP-АТС – найбільш Оптимальне рішення для офісів. Встановивши IP-АТС, Ви зможете приймати та відправляти телефонні дзвінки як через Інтернет, так і через звичайні телефонні лінії, а також Skype. Ваші співробітники отримають можливості переадресації дзвінків між собою. Крім того, Вам будуть доступні такі функції як автоматичний автовідповідач з голосовим меню, голосова пошта, конференц-зв'язок, підключення віддалених абонентів (співробітники у відрядженні або вдома), відеодзвінки, безкоштовні дзвінки між офісами в різних містах та багато іншого. Більш детальна інформація про можливості IP-АТС знаходиться за наступне посилання .

Це рішення може використовуватися для телефонізації офісів, віддалених виробничих майданчиків, складів, точок продажу, інтернет-магазинів, сервісних центрів тощо.

Переваги SIP-номера:

 • вирішується завдання надання телефонного зв'язку в тих місцях, де немає технічної можливості підключення до міської телефонної мережі;
 • дешевші тарифи на міжнародні переговори;
 • телефонний номер зберігається навіть при переїзді до нового офісу;
 • можливість необмеженого додавання ліній для організації багатоканального номера;
 • можливість підключення в одному офісі телефонних номерів різних міст України та країн світу.

Додаткові послуги телефонного зв'язку:

 • підключення цифрових потоків Е1 (ISDN PRI);
 • підключення номерів 0-800;
 • підключення номерів 0-900;
 • підключення до послуги дешевого міжнародного зв'язку через IP-телефонію;
 • організація центру обробки дзвінків (call-центр);
 • установка офісної АТС нового покоління - IP-АТС;
 • будування корпоративної мережі IP-телефонії для безкоштовних дзвінків між філіями компанії.

Якщо у Вас виникли питання щодо підключення SIP-номерів або додаткових послуг, Ви можете зателефонувати за номерами (044)237-1018 або (063)6237-1018, чипоставити запитання електронною поштою, надіславши лист за адресою sales@rgc.kiev.ua.

Програмна IP-АТС 3CX Phone System
IP-АТС 
Grandstream
IP-DECT системы Snom
IP-АТС 
Yeastar
Cisco Registered Partner
VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи Openvox
Конференц-телефони Konftel
VoIP-телефони Yealink
© "РГЦ"