Рішення
Обладнання
Каталог ПЗ
Ціни
КОНТАКТИ


VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи NeoGate
IP-АТС 3CX
Конференц-телефони Konftel
IP-телефони Yealink


ГОЛОВНАПро КОМПАНІЮКОНТАКТИ    
  Тел.: (044) 237-1018 (063)237-1018; e-mail: sales@rgc.kiev.ua

  IP-АТС, Call-центр, Відеоконференції, Аудіоконференції
  IP-GSM-шлюзи, IP-телефони, VoIP-шлюзи, Конференц-телефони

  IP-телефонія IP-АТС (IP PBX) Call-центр Відеоконференцзв'язок Каталог обладнання Придбати   

Call-центр | Центр обробки викликів | Контакт-центр   


Що таке call-центр?

Call-центр або центр обробки викликів - це програмно-апаратний комплекс, призначений для інтелектуальної обробки вхідних та вихідних телефонних дзвінків автоматичному чи напівавтоматичному режимі. Основна мета організації call-центру - підвищення якості обслуговування клієнтів та підвищення контролю за роботою співробітників.
Для малих та середніх компаній в умовах високої конкуренції важливим є дзвінок кожного клієнта, незалежно від того, існуючий це клієнт чи потенційний, адже від того, як буде обслуговуватися кожен дзвінок залежить, чи залишиться існуючий клієнт працювати з компанією в майбутньому і чи стане потенційний клієнт реальним.

Можливості call-центра.

 • розподіл дзвінків між операторами за різними алгоритмами;
 • утримання клієнтів на лінії у разі зайнятості операторів, що суттєво зменшує кількість втрачених викликів;
 • можливість організації обробки вхідних дзвінків в автоматичному режимі за допомогою інтерактивних голосових меню (IVR), що дозволяє обслуговувати дзвінки цілодобово, навіть коли закінчився робочий день операторів;
 • ідентифікація абонента (АОН, пін-код) і передача інформації про нього в інші програми, наприклад, CRM-систему;
 • облік усіх дзвінків у базі даних або CRM-системі
 • запис дзвінків (всіх або за певним критерієм або вимогою);
 • можливість інтеграції з програмами (1C, CRM), виклик програми на комп'ютері абонента з передачею йому параметрів (вихідного номера абонента);
 • постійний моніторинг за станом операторів та за активними дзвінками в системі;
 • можливість супервізору підключитися до будь-якого дзвінка в черзі, щоб прослухати або підказати оператору call-центру;
 • система звітності та статистики про дзвінки та роботу операторів;
 • можливість впровадження додаткових сервісів для співробітників підприємства: голосова пошта, конференції, селекторні наради тощо;
 • можливість організації вихідних дзвінків в автоматичному (система додзвонюється до потрібного абонента та повідомляє йому необхідну інформацію) або напівавтоматичному режимі (система додзвонюється до абонента і після його відповіді з'єднує з оператором).

Варіанти организации call-центров

Наша компанія може запропонувати різні варіанти організації call-центру, залежно від Ваших потреб. Нижче наведено деякі з них:

Можливості навіть найдешевшої IP-АТС дозволяють організувати кол-центр із базовим функціоналом із мінімальними витратами. Ви отримаєте черги викликів та розподіл дзвінків між операторами, записи розмов, прослуховування дзвінків, облік дзвінків, багаторівневе голосове меню.
Важлива перевага апаратних IP-атс - ви платите за всі можливості тільки один раз, коли купуєте обладнання, всі оновлення прошивки – безкоштовні, гарантія на IP-атс – 3 роки.
Детальнішу інформацію Ви можете отримати по цьому посиланню..

3СХ є оптимальним варіантом як за ціною, так і за можливостями для організації call-центрів будь-якого розміру і для різних завдань. Ви отримаєте ширші можливості, у тому числі інтеграцію з CRM-системами, панель моніторингу операторів call-центру, звіти про дзвінки, віджет для дзвінків з сайту, повідомлення про пропущені дзвінки на емейл та інші можливості.
Call-центр 3CX можна встановити на Windows або linux сервер, як в офісі, так і на орендований сервер у дата-центрі (хмарна АТС).
Більш докладну інформацію Вы можете знайти по цьому посиланню
Для перевірки можливостей 3CX надаються тестові ліцензії версії ПРО на 8 одночасних дзвінків, а також безкоштовна оренда сервера від компанії 3СХ на 3 місяця. Це дозволяє перевірити всі можливості перед покупкою call-центру.

Сфери застосування call-центрів

Центри обробки викликів набули найширшого поширення та застосовуються в різних сферах бізнесу та в компаніях різного масштабу, від малих підприємств до корпоративних клієнтів та операторів зв'язку:

 • підприємства сфери послуг (автосервіс, ательє, хімчистки тощо);
 • підприємства торгівлі (супермаркети, автосалони);
 • туристичні компанії;
 • транспортна галузь (квитки; довідкові на вокзалах та аеропортах, таксопарки тощо);
 • фінансові установи (банки, страхові компанії, інвестиційні фонди);
 • медичні установи (поліклініки, лікарні, аптеки);
 • державні установи;
 • силові структури (міліція, МНС та ін.);
 • галузь культури та шоу-бізнесу (радіостанції, ТВ-студії, системи замовлення квитків).

Устаткування для організації call-центру

Для організації call-центру зазвичай потрібне вказане нижче обладнання. Ви можете замовити у нас або комплексний проект з організації call-центру, або купити тільки деяке обладнання.

IP-АТС

це основний елемент call-центру, який виконує всі функції обробки дзвінків. Базові функції call-центру забезпечить будь-яка IP-АТС, для більш вимогливих клієнтів ми рекомендуємо IP-АТС 3CX версії ПРО чи Enterprise, в якій реалізовані такі додаткові можливості, як інтеграція з CRM-системами, звіти про дзвінки, програма для мтоніторингу роботи call-центру в реальному часі, можливість створення власних сценаріїв обробки вхідних дзвінків та вихідного обдзвону.

VoIP-GSM-шлюз

багатьом call-центрам потрібно підключити мобільні номери, щоб клієнтам було зручніше додзвонитися до них. Ми рекомендуємо використовувати сертифіковані в Україні VoIP-GSM-шлюзи Dinstar та Yeastar ;

Гарнітури

від вибору правильної гарнітури залежить як зручність роботи операторів call-центру, а й передусім якість зв'язку. Ми рекомендуємо гарнітури Jabra, каталог моделей та ціни доступні за посиланням: Прайс-лист на гарнітуры Jabra.

Наші послуги по організації call-центра

Наша компанія надає послуги з побудови call-центрів "під ключ" і виконує всі необхідні роботи, починаючи з розробки технічного завдання до введення call-центру в експлуатацію. Також ми можемо запропонувати Вам підключення номерів 0-800 та 0-900, підключення багатоканальних номерів, організацію цифрових потоків Е1 та інші послуги.

Якщо у Вас виникли питання щодо організації call-центру або Вас цікавить підбір оптимального рішення для вирішення Вашого завдання, Ви можете зателефонувати за телефонами (044) 237-1018 та (063)237-1018 чи поставити запитання електронною поштою, надіславши лист за адресою sales@rgc.kiev.ua.

Програмна IP-АТС 3CX Phone System
IP-АТС 
Grandstream
IP-DECT системы Snom
IP-АТС 
Yeastar
Cisco Registered Partner
VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи Openvox
Конференц-телефони Konftel
VoIP-телефони Yealink
© "РГЦ"