Рішення
Обладнання
Каталог ПЗ
Ціни
КОНТАКТИ


VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи NeoGate
IP-АТС 3CX
Конференц-телефони Konftel
IP-телефони Yealink


ГОЛОВНАПро КОМПАНІЮКОНТАКТИ    
  Тел.: (044) 237-1018 (063)237-1018; e-mail: sales@rgc.kiev.ua

  IP-АТС, Call-центр, Відеоконференції, Аудіоконференції
  IP-GSM-шлюзи, IP-телефони, VoIP-шлюзи, Конференц-телефони

  IP-телефонія IP-АТС (IP PBX) Call-центр Відеоконференцзв'язок Каталог обладнання Придбати   

Відеоконференцзв'язок.


Відеоконференції та відеоселекторні наради знаходять все більше застосування у процесі вдосконалення корпоративного управління, як державних установ, так і компаній та організацій незалежно від їх профілю та сфери діяльності. Відеозв'язок дозволяє заощаджувати час та кошти для організації та проведення нарад та надає нові можливості роботи з документами, презентаціями, web додатками.
Система відеоконференцзв'язку дозволить Вам опинитися одразу в кількох місцях одночасно, значно підвищуючи оперативність прийняття рішень за рахунок можливості організації нарад із залученням співробітників усіх філій компанії. Співробітники всіх підрозділів компанії, незалежно від місця розташування філії, отримують можливість зустрічатися в одному місці одночасно, не залишаючи свій офіс. Причому, окрім голосового та відео спілкування, вони мають можливість спільно працювати над документами в режимі реального часу.

Ми пропонуємо рішення для проведення відеоконференцій різного масштабу: від персональних систем, розрахованих на роботу одного учасника з робочого місця до конференцзалів, розрахованих на сотні людей. Є рішення для хмарних систем відеоконференцій та створення закритих корпоративних систем відеоконференцій.

Обладнання та програмне забезпечення для відеоконференцзв'язку.

3CX WebMeeting

Компанія 3CX пропонує недорогу систему для проведення веб-конференцій на базі технології WebRTC. Система пропонується як хмарне рішення, що працює через 3CX-сервери. У однієї конференції може брати участь до 250 учасників.
Додаткова перевага 3CX WebMeeting - інтеграція з IP-АТС 3CX в єдину систему уніфікованих комунікацій.
3CX Webmeeting можна використовувати як корпоративну систему відеозв'язку, для проведення вебінарів або дистанційного навчання або для більш зручного спілкування з клієнтами компанії - послуга Дзвінок із сайту.
Більш детальна інформація про систему 3CX WebMeeting доступна за наступним посиланням: "Система веб конференцій 3CX Webmeeting".

Aver

Основна перевага обладнання Aver – низька вартість при відмінній якості відеосигналу. Компанія орієнтована на малий та середній бізнес та випускає кілька моделей терміналів відеоконференцзв'язку, у тому числі термінал із вбудованим MCU на 10 учасників (Aver EVC950), програмні клієнти для комп'ютерів та смартфонів EZMeetup.
Також компанія Aver випускає якісні камери та комплекти камера + спікерфон для підключення до комп'ютера та використання з програмними системами відеоконференцій: Skype, Hangouts, WebEx, 3CX Webmeeting, GoToMeeting, Adobe Connect, WebRTC та ін. Камери Aver сертифіковані для роботи з різними сервісами відеоконференцій, у тому числі Google Meet, Microsoft Teams та Zoom.
Більш детальна інформація про обладнання Aver доступна за наступним посиланням: відеоконференцій Aver".

Cisco

компанія є лідером ринку відеоконференцзв'язку та пропонує різні рішення, у тому числі системи телеприсутності (Telepresence), групові термінали відеоконференцзв'язку, сервери багатоточкового відеоконференцзв'язку (MCU), персональні системи та відеотелефони. З каталогом продуктів та рішень для відеоконференцій компанії Cisco Ви можете ознайомитись по наступне посилання: "Каталог обладнання Cisco (Tandberg)"

LifeSize

компанія LifeSize спеціалізується на обладнанні для проведення відеоконференцій високої чіткості (HD-відеоконференції) та системах телеприсутності (Telepresence). Устаткування LifeSize забезпечує максимальну чіткість і реалістичність відео, що передається навіть на звичайних інтернет-каналах. Хмарне рішення для проведення багатоточкових відеоконференцій LifeSize Cloud забезпечує всі необхідні рішення для створення систем відеоконференцзв'язку будь-якого розміру, при цьому брати участь у відеоконференції можна з будь-якого пристрої – смартфон, платншет, ноутбук, груповий термінал. Рішення продається у вигляді річної підписки на оренду сервера від 10 учасників, програмні клієнти для Windows, MacOS, Android, iPhone надаються безкоштовно. Також LifeSize пропонує універсальний комплект для відеоконференцзв'язку LifeSize Icon Flex (керована камера + настільний мікрофон), який підключається до комп'ютера через USB-порт і може використовуватися спільно з будь-якими рішеннями для веб-конференцій: Hangouts, Jabber, Microsoft Lync, Skype, Webex, Webmeeting. Більш детальна інформація про обладнання LifeSize для відеоконференцій доступна за наступним посиланням: "Каталог обладнання LifeSize".

Polycom

Компанія Polycom – провідний постачальник комплексних рішень щодо організації відеоконференцзв'язку. Рішення компанії Polycom об'єднані у рамках платформи RealPresence, яка включає обладнання та програмне забезпечення для вирішення будь-яких завдань з проведення відеоконференцій від 2 до сотень учасників. Характерною рисою рішень Polycom для відеозв'язку є інтеграція із платформою уніфікованих комунікацій (UC) Microsoft Lync. Більш детальна інформація про обладнання компанії Polycom доступна по посилання: "Обладнання Polycom для відеоконференцзв'язку".
Також Polycom пропонує обладнання для проведення аудіоконференцій. Докладніше ознайомитися з обладнанням аудіоконференцзв'язку можна за посиланнями:"Аналогові конференц-телефони Polycom", "IP конференц-телефони Polycom ".

Yealink

компанія Yealink – один з провідних виробників обладнання для ip-телефонії у світі, також пропонує обладнання для відеоконференцзв'язку. Устаткування та програмне забезпечення від Yealink дозволяє вирішити всі завдання, у тому числі: програмний відеосервер багатоточкових конференцій (MCU) та хмарний відеосервер, термінали відеоконференцзв'язку, відеотелефони, програмні клієнти для комп'ютерів та мобільних співробітників тощо. Докладніша інформація доступна за посиланням: "Каталог обладнання для відеоконференцій Yealink".

Обладнання Yealink для Microsoft Teams і Skype for Business (S4B)

компанія Yalink пропонує спеціалізовані термінали відеоконференцзв'язку для відеоконференцій та аудіоконференцій у Microsoft Teams Skype for Business. Це автономні термінали, які працюють без комп'ютера та розраховані на кімнати переговорів різного розміру – від 1-2 до 20 осіб. Детальніша інформація за цим посиланням: Рішення Yealink для Microsoft Teams та Skype for Business (S4B)

Обладнання Yealink для Zoom (Zoom Rooms)

компанія Yalink пропонує спеціалізовані комплекти обладнання відеоконференцій через хмарний сервіс Zoom. У комплект поставки входить все необхідне обладнання, крім екрану - міні-комп'ютер, камера та конференц-телефон, який також виступає у ролі консолі управління. Комплекти розраховані на кімнати переговорів різного розміру – від 1-2 до 20 осіб. Детальніша інформація за цим посиланням: Устаткування Yealink Zoom Rooms Kit

Персональні рішення для відеоконференцзв'язку

Якщо у відеоконференції з цього офісу бере участь лише одна людина, тоді оптимальне рішення - це відеотелефон.
Ми пропонуємо відеотелефони виробництва компаній Grandstream та Yealink, які підтримують протокол SIP і можуть використовуватися як для проведення відеоконференцій у системах відеоконференцзв'язку різних виробників, так і підключатися до різних IP-АТС. Також деякі моделі відеотелефонів зроблені на базі Андроїд і за допомогою них можна підключитися до відеоконференцій через skype, hangouts, lync, webex і т.д.

Також наша компанія пропонує спікерфони Jabra та Konftel для підключення до комп'ютера та використання з програмними системами відеоконференцзв'язку, наприклад, skype, hangouts, lync, webex, 3CX Webmeeting та інші. Спікерфон забезпечить двостороннє якісне аудіо для невеликих та середніх приміщень від 1 до 16 осіб. від моделі. Більш детальна інформація про моделі та вартість спікерфонів доступна за посиланням: Спікерфони.

Наші послуги у сфері відеоконференцзв'язку:

Співробітники нашої компанії мають великий досвід роботи у сфері відеоконференцзв'язку, ми займаємося організацією та перевіркою відеоконференцій понад 15 років.
Ми завжди готові допомогти Вам:

  • обладнати системою відеоконференції офіс чи студію;
  • організувати систему відеоконференцзв'язку;
  • організувати бюджетну систему відеозв'язку на базі IP-АТС та відеотелефонів;
  • організувати систему веб-конференцій для проведення вебінарів або дистанційного навчання працівників;
  • запропонувати рішення щодо запису відео та аудіо інформації та організації трансляції записаного відео через інтернет
  • підібрати обладнання або програми для відеоконференцій відповідно до потреб Вашої компанії;
  • підібрати різноманітне додаткове обладнання для відеоконференцій та веб-конференцій: керовані USB-камери, настільні мікрофони, конференц-телефони тощо.
  • встановити, налаштувати та за необхідності модернізувати вже наявну у Вас систему відеоконференції.

Більш детальну інформацію про рішення відеоконференцзв'язку, які пропонує наша компанія, Ви можете знайти в розділі "Рішення" нашого сайту.

Якщо у Вас виникли питання щодо практичної побудови систем відеоконференцзв'язку, Ви можете зателефонувати за номерами (044)237-1018 або (063)237-1018 або поставити запитання електронною поштою поштою, надіславши листа за адресою sales@rgc.kiev.ua.

Програмна IP-АТС 3CX Phone System
IP-АТС 
Grandstream
IP-DECT системы Snom
IP-АТС 
Yeastar
Cisco Registered Partner
VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи Openvox
Конференц-телефони Konftel
VoIP-телефони Yealink
© "РГЦ"