Рішення
Обладнання
Каталог ПЗ
Ціни
КОНТАКТИ


VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи NeoGate
IP-АТС 3CX
Конференц-телефони Konftel
IP-телефони Yealink


ГОЛОВНАПро КОМПАНІЮКОНТАКТИ    
  Тел.: (044) 237-1018 (063)237-1018; e-mail: sales@rgc.kiev.ua

  IP-АТС, Call-центр, Відеоконференції, Аудіоконференції
  IP-GSM-шлюзи, IP-телефони, VoIP-шлюзи, Конференц-телефони

  IP-телефонія IP-АТС (IP PBX) Call-центр Відеоконференцзв'язок Каталог обладнання Придбати   

Інтернет-телефон.

Послуга інтернет-телефон – найпростіший спосіб підключення до послуги IP-телефонії. Під інтернет-телефоном ми маємо на увазі будь-який абонентський пристрій IP-телефонії, який дозволяє здійснювати міжнародні дзвінки за низькими тарифами. При цьому для здійснення дзвінків не потрібне підключення до міської телефонної мережі, потрібне лише підключення до Інтернету. Причому одного підключення до інтернету достатньо для здійснення кількох одночасних розмов.

Існує кілька типів абонентських пристроїв IP-телефонії:

  • Комп'ютер або ноутбук з гарнітурою (навушники + мікрофон) або USB-телефоном та встановленою програмою для здійснення дзвінків через інтернет (софтфон);
  • IP-телефон – спеціальний телефонний апарат, який підключається до мережі передачі даних (локальна мережа, Інтернет) та дозволяє здійснювати дзвінки за аналогією зі звичайним телефонним апаратом;
  • VoIP-шлюз з FXS портами – пристрій, за допомогою якого, стає можливим користуватися послугами IP-телефонії зі звичайного телефону, факсу або DECT-телефону. Шлюз з одного боку підключається до мережі передачі даних, а з іншого має кілька портів FXS (телефонних роз'ємів), до яких можна підключити будь-яке кінцеве телефонне обладнання (телефонний апарат, факс, радіотелефон, DECT телефон). Кількість портів FXS може бути від одного до 24 і більше. Скільки таких портів має VoIP-шлюз розмов одночасно Ви зможете здійснювати.
Також існують моделі ADSL-модемів-роутерів, які можуть використовуватись для підключення до мережі Інтернет та одночасно виконувати функції VoIP-шлюзу. Таким чином, за допомогою одного такого пристрою Ви зможете вирішити завдання з підключення офісу до мережі Інтернет та послуги IP-телефонії.

Крім того, підключившись до послуги інтернет-телефону, Ви можете отримати прямий міський прямий міський. телефонний номер. Цей номер буде закріплений за Вашою компанією і залишиться у Вас навіть при переїзді до нового офісу, головне, щоб було підключення до мережі Інтернет.

Якщо Ваша компанія має кілька офісів, то підключивши кожен з офісів до послуги Інтернет-телефон, Ви зможете безкоштовно спілкуватися між офісами. Також безкоштовно дзвонити в офіс по мережі Інтернет отримають можливість Ваші співробітники, які перебувають у відрядженні в іншому місті чи іншій країні.

Переваги послуги Інтернет-телефон:

  • нижчі тарифи на міжнародні переговори;
  • зниження витрат на дзвінки на мобільних операторів по Україні;
  • традиційна схема набору телефонного номера;
  • повна конфіденційність розмов;
  • можливість отримання міського номера для вхідного зв'язку;
  • можливість організації корпоративної мережі IP-телефонії.

Програмна IP-АТС 3CX Phone System
IP-АТС 
Grandstream
IP-DECT системы Snom
IP-АТС 
Yeastar
Cisco Registered Partner
VoIP-GSM-шлюзи Dinstar
VoIP-GSM-шлюзи Openvox
Конференц-телефони Konftel
VoIP-телефони Yealink
© "РГЦ"